Viessmann Vitovolt 300

Viessmann Vitovolt 300

12 yıl ürün garantisine sahip, yüksek verimli Vitovolt 300 fotovoltaik modül

* Vitovolt 300 serisi, 325 Wp'ye kadar nominal çıktılı siyah tasarımlı monokristalfotovoltaik modülleri ve 285 Wp'ye kadar 60 hücreli polikristal modülleri içerir. Müstakil evlerde, büyük konutlarda ve ticari ve endüstriyel binalarda kurulum için uygun olan modüller, etkileyici çıktı değerleri, ödün vermeyen kalite ve kapsamlı ürün ve çıktı garantileri sunar. Viessmann, modüller için 12 yıllık bir ürün garantisi ve 25 yıl boyunca nominal verimin en az% 80'ine kadar çalışacaklarını garanti etmektedir. Ek olarak, tüm modüller teslimatta özel olarak "artı" çıktı toleranslarına sahiptir. Bu, gerçek çıkışın modül başına 5 Wp daha yüksek olabileceği anlamına gelir.

* Vitovolt 300 modüller tasarım ve boyutları ile öne çıkmaktadır. MSBC serisi modüller siyah eloksallı çerçeveye, koyu monokristal hücrelere ve siyah tedlar folyoya sahiptir.

* Vitovolt 300 fotovoltaik modüller yüksek güç değerlerine, tartışmasız kaliteye ve geniş ürün ve performans garantisine sahiptir. Ayrıca tüm modüller pozitif güç toleransı sayesinde 5 Wp‘ e kadar güç artışına sahiptir. Fotovoltaik modüller müstakil binalar ve apartmanlardaki gibi ticari ve endüstriyel binalarda da kullanılabilir.

* Fotovoltaik modüller, solar hücrelerin iki folyo arasına yerleştirildiği cam laminattan oluşur. Arka tarafta hava koşullarına karşı dayanıklı folyo tabaka bulunmaktadır. Cam dilimi ve folyolar, güneş hücrelerinin hava koşulları etkilerine karşı güvenilir bir şekilde koruma sağlaması için birbirine lamine edilmiştir.

* Modül verimi % 19,1'e kadar.

* Korozyona dayanıklı alüminyum çerçeve sayesinde kar (5400 Pa) ve rüzgâr/emiş yüklerine (2400 Pa) karşı yüksek dayanıklılık.

* Sıcak noktaya karşı optimum bir koruma, güçlü düşük ışık davranışı ve düşük bozunum için yüksek kaliteli marka bileşenleri kullanılmaktadır.

* En yüksek güneş enerjisi verimi için 3,2 mm yansıma önleyici kaplamalı solar cam.

* Modül başına 5 Wp daha fazla güç için pozitif güç ayırımı.

* Tuz sisi ve amonyağa karşı dayanıklılığı kontrol edildiğinden, sahillerde ve zirai uygulamalarda kullanılabilir.

* IEC 61215 ve IEC 61730 sertifikaları sayesinde uluslararası garanti standartları gereksinimleri yerine getirilmektedir.

* En yeni 4 Busbar teknolojisi ile.

* Detaylı teknik veriler için broşürü inceleyiniz.

FOTOVOLTAİK MODÜLLER VİTOVOLT 300

Vitovolt 300 M300-310 PB 5832824